Medlemmer DGA - De Glade Amatører - Dartklubb

Medlemsnr Etternavn Fornavn Verv Adresse Post nr Poststed Tlf Mail
057 1497 Andersen Remi Styremedlem Nåkkvesvei 5 0670 Oslo 91 12 72 07 remi.andersen@getmail.no
057 0573 Andersen Trond   Hanåveien 810 1290 Oslo 93 44 92 57 trond_andersen@tele2.no
057 1398 Aune Helge Varamedlem Kalbakkveien 15 A 0953 Oslo 41 02 02 03 aunern@gmail.com
057 1487 Aune Magnus   Vardeveien 93 2020 Skedsmokorset 95 02 22 84 aunern2@gmail.com
057 Bergström Daniel            
057 1520 Bite Inita   Bentsebrugata 5 0476 Oslo 98 61 20 57 inita_b@yahoo.com
057 1057 Hammarbäck Eva Marie Styremedlem Ingeborgsgate 7B 0658 Oslo 93 20 95 80 evamariehammarback@yahoo.no
057 0446 Jensen Bjørge   Munkerudåsen 14b 1165 Oslo 95 36 69 28 bryggerihuset@netcom.no
057 1400 Johansen Terje R   Øvre Guldalsgate 16 2010 Strømmen 41 23 23 59 tr.j@c2i.net
057 1697 Klinkham Rotjana   Furulundveien 11 B 2020 Skedsmokorset 48 60 23 27 kab_rotjana@hotmail.com
057 0304 Lien Frank   Enebakkveien 44 A 0657 Oslo 99 52 07 64 frank.lien58@gmail.com
057 1449 Marthinsen Knut   Øgårdsveien 8 1164 Oslo 93 67 95 28 knutmar@hotmail.com
057 1551 Marthinsen Therese   Bentsebrugata 5 0476 Oslo 95 21 44 92 therese84@hotmail.no
057 1698 Müller Cecilie   Oppsalveien 3 A 0686 Oslo 92 83 04 52 ceciliemuller@hotmail.com
057 1696 Mûller Tron Martin   Oppsalveien 3 A 0686 Oslo 92 09 27 57 t-m-m@online.no
057 1331 Nevland Jarle Leder Furulundveien 11 B 2020 Skedsmokorset 40 62 54 03 jnevland@gmail.com
057 1564 Sandøy Espen Kasserer Mekanikerveien 19 0683 Oslo 90 96 14 20 espen.sandoy@gmail.com
057 1794 Sivasamboo Sundararajan   Tollbugata 8A 0152 Oslo 96 01 72 35 sundar@live.no
057 1691 Sørensen Ole Søren   Bøgata 25 C 0655 Oslo 98 60 68 34 o_s@live.no
057 1417 Tronbøl Ståle   Jerikoveien 25A 1067 Oslo 94 24 28 14 staletro@gmail.com
057 1955 Tverfjeld Camilla     0361 Oslo   cam.tver@hotmail.no
057 1211 Wattum Mia Iren   Sivveien 1 1570 Dilling 98 03 20 94 mia_wattum@hotmail.com
057 1209 Weltzien Fridtjof Rune   Sivveien 1 1570 Dilling 91 57 93 18 fridtjof@c2i.net
057 2265 Winger Roy Charlie   Edvard Munchs vei 51 1063 Oslo 90 97 56 73 roy.charlie.winger@infratek.no

HOME

Medlemmer DGA . De Glade Amatører - Dartklubb i Oslo - Dartklubb på Otta . Dartsclub in Norway